Content

Kõrvalmenüü

Meist

AS Mate alustas oma tegevust Tartus 1992. aastal jae- ja hulgikaubandusettevõttena. Aastal 2005 kolis meie senine Raatuse tänava kauplus Sepa Ärikeskusesse, et suuremates ruumides pakkuda klientidele mugavamat ostukeskkonda ning aasta-aastalt laienevat tootevalikut.  
Meie põhitegevuseks on aia- ja metsatehnika, aku-, elektri- ja käsitööriistade müümine, samuti leiab meilt tarvikuid, varu- ja kuluosi. Meie kaubavalik on lai ja mitmekülgne – lisaks eelnimetatule pakume ka mototehnikat, vabaaja kaupu ning tooteid, mis on vajalikud igapäevaelus või ettevõtmistes. 
Meie töökoja meistrite käe all saavad hooldatud ja remonditud nii meilt ostetud kui ka mujalt soetatud tööriistad ja tehnikaseadmed, nt mootorsaed, muruniidukid, ning teritatud enamik lõikeriistu. 
Kui tekib vajadus mõnda aia- või metsatehnika seadet lühiajaliselt kasutada, mille päriseks soetamine pole otstarbekas, siis võib samuti pöörduda meie poole. Meie rendilaost leiate üht-teist vajalikku aiatööde tegemiseks!
 
AJALUGU 
Oleme kõige pikemaajalisem - aastast 1992 - STIHL ja VIKING toodete müügiga tegelev ettevõte Eestis, autoriseeritud edasimüüja ning esinduskauplus. 
Aastast 2007 oleme Saksa käsi- ja survepritside GLORIA maaletooja Eestis.
Aastast 2010 esindame Rootsi terituskäiade tootjat TORMEK.  
Alates 2014 kuulume Aiatehnikaekspertide gruppi, mis on Eesti üks suurimaid aiatehnikat pakkuvaid müügivõrke.
Alates 2015 oleme Eesti E-kaubanduse Liidu liige, et anda oma panus e-kaubanduse arengusse ja näidata, et turvaline e-kauplemine on meie jaoks oluline.
Alates 2016 tegeleme Tšehhi metsatehnika tootja  LASKI seadmete edasimüügiga.
 
KAUBAVALIK  
Koostööpartnerid, kelle tooteid Eestisse toome või kelle kaupu müüme, on maailmas tuntud ja tunnustatud. Meie kaubavalikus on esindatud tooted paljudelt ettevõtetelt:
AL-KO, ARNIKA, BAHCO, BLACK+DECKER, CFMOTO, CUB-CADET, DORMAK, ECHO, FISKARS, GARMIN, KRAUSEN, KÄRCHER, LASKI, LEATHERMAN, LOGOSOL, LOWRANCE, METABO, MTD, SCHEPPACH, STEINEL, STIGA, STIHL, VICTORINOX, VIKING, WOLF-GARTEN, WORX, YARD-MAN jne. 
 
 
Soovime oma klientidele pakkuda mugavat ostukogemust ja asjalikke nõuandeid. Oleme alati valmis vastama küsimustele meie müüdavate toodete kohta - meile on oluline, et leiaksite just Teile vajaliku kauba. Suuremate koguste puhul, või juhul, kui meie kaubavalikus ei leidu soovitud kaupa, andke sellest meile teada ja leiame Teile parima lahenduse!
 
      
 
 
 

Müügitingimused
Tagasi