Content

Kõrvalmenüü

STIHL COMPACT akuseadmed

STIHL akuseadmete süsteem Compact on toonud turule kerged ja kompaktsed aiatööriistad ning võimsad 36 V liitiumioonakud. Kodukasutajale mõeldud juhtmeta tööriistad - hekipügaja, kettsaag, muruniiduk, õhuluud, trimmer, tänavakoristushari sobivad kasutamiseks õues, aias ja maja ümber. 
 
Compact seeria märksõnadeks on võimsus, kvaliteet, kasutajamugavus. Igas seadmes peituvad parimad tehnoloogilised teadmised kuni pisima detailini, mis lubavad muretult ja pingevabalt töötada. Harjadeta mootor muudab seadmed vaiksemaks ja annab neile pikema tööaja.
 
Kolm erineva võimsusega akut ja kvaliteetne akulaadija on saadaval Compact seadmete lisavarustusena. Tänu innovatiivsele modulaarsele ehitusele ühilduvad Compact seeria akud ja laadimisseadmed kõigi Compact seeria elektriliste akutööriistadega. 
STIHL Compact seeria liitiumioonakud on:
 
Akuseadmed on saadaval nii individuaalselt kui ka komplektselt koos aku ja laadijaga:
 
Akuniiduk MA 235 Compact 
ilma aku ja laadijata       Hind: 299 €
akuga AK 20 ja laadijaga      Hind: 419 €
  • Uuenduslik, keskkonnasõbralik ja kerge muruniiduk. Sobib kodukasutamiseks neile, kes otsivad odavat ja lihtsat, kuid väga funktsionaalset ning töökindlat akutoodet. 
 
Hekipügaja HSA 56 Compact
ilma aku ja laadijata       Hind: 189 €
akuga AK 10 ja laadijaga       Hind: 279 €
  • Muljetavaldava lõikejõudlusega, äärmiselt kerge ning vaikne hekitrimmer hekkide ja põõsaste pügamiseks koduaias.   
 
Kettsaag MSA 120 C-BQ Compact
ilma aku ja laadijata       Hind: 229 €
akuga AK 20 ja laadijaga       Hind: 349 €
  • Kompaktne, võimas ja kerge. Mugavaks kasutamiseks maastikuhoolduses, hekkide kujundamiseks, okste ning põõsaste järellõikamiseks koduaias.
 
Lehepuhur BGA 56 Compact
ilma aku ja laadijata       Hind: 149 €
akuga AK 20 ja laadijaga       Hind: 259 €
  • Hämmastavalt võimas, vaikne ja kompaktne õhuluud eemaldab puulehed, tolmu ja prahi ilma vaevata. Reguleeritava pikkusega puhumistoru tagab võimalikult maapinnalähedalt puhumise. 
 
Trimmer FSA 56 Compact
ilma aku ja laadijata       Hind: 159 €
akuga AK 10 ja laadijaga       Hind: 249 €
  • Väga kerge, vaikne ergonoomiline ja teleskoopvarrega akutoitel töötav trimmer. Teleskoopvars on pikendatav kuni 20 cm, mis võimaldab mugava tööasendi igas olukorras.  
 
Kuivkoristushari KGA 551 Compact 
ilma aku ja laadijata       Hind: 349 €
  • Pöördharjad ja elektrihari pöörlevad alati optimaalsel kiirusel, nii et tulemus on tõeliselt puhas. STIHLi tõhusa MultiClean PLUS pühkimissüsteemiga sobib see kõiksugu prahi pühkimiseks. 

Tagasi