Content

Kõrvalmenüü

Uudised

OTSID TÖÖD? Meil on hetkel üks pakkumine:
 
Ootame oma meeskonda asjalikku ja hea suhtlemisoskusega müüja-klienditeenindajat, kelle peamisteks tööülesanneteks on:
> klientide sõbralik teenindamine müügisaalis ja teenindusletis
> klientide nõustamine, kaupade ja teenuste tutvustamine
> kaupade müümine ja hinnapakkumiste koostamine
> kaupade müügiks ettevalmistamine ja väljapanek
 
Meie ootused kandidaadile:
> oskad väga hästi eesti ja suhtlustasandil vene keelt
> oled meeldiv, abivalmis ja viisakas suhtleja
> Sinu isikuomaduste hulka kuuluvad kohusetundlikkus, täpsus ja korrektsus tööülesannete täitmisel
> Sul on arvutiga töötamise kogemus ja oled kiire õppimisvõimega
> Sul on tehnilist taipu, huvi tööriistade ja tehnika vastu 
> suudad käima tõmmata mootorsae ja muruniiduki
 
Kasuks tuleb 
> töökogemus sarnases valdkonnas
> inglise keele oskus
 
Miks tulla meile tööle? Sest pakume Sulle:
> sobivusel tähtajatut, stabiilset töökohta
> koolitusi ja väljaõpet
> motiveerivat palgasüsteemi (põhipalka + müügitulemustest koosnevat töötasu) 
 
Tahad teada rohkem või kandideerida?
Tõsise huvi korral saada oma CV koos motivatsioonikirjaga ja/või küsimus(ed) meie meiliaadressile info@tooriistakeskus.ee või helista telefoninumbrile 502 9230 (võimalusel õhtupoolikuti).
 
(Tööpakkumise uudis on lisatud 16.05.18)
 
 
STIHL AKUDE VÕIM
 
Nautige aiatööde uutmoodi muretust. Muru niidetud. Hekk pügatud. Lehed koristatud. Puud saetud. Muruääred hooldatud. Ja Te olete muretum, kui eales varem. Võimekas ja sõltumatu. See on STIHL akude võim.
 
STIHL on väga palju panustanud just uutesse akutehnoloogiatesse ja tänaseks on valmis kaks tooteseeriat – COMPACT ja PRO. Akuseeriate tooted on vaiksed, tõhusad, mugavad, kerged, võimsad, lihtsad ja mis kõige tähtsam - keskkonna- ja kasutajasõbralikud. Üks aku kõige jaoks - tänu innovatiivsele ehitusele ühilduvad akud ja laadimisseadmed kõigi sama seeria elektriliste akutööriistadega.
 
  • COMPACT akutoodete seeria sobib ideaalselt kodukasutajale oma aias enamiku hooldustööde tegemiseks. Valikus on viis STIHL ja üks VIKING seadet ning kolm erineva võimsusega liitiumioonakut. Eriti mugava lahendusena on need saadaval ka tervikliku komplektina ehk masinaga on aku ja laadija juba kaasas. Ülevaate COMPACT seeria toodetest leiate meie lehelt STIHL COMPACT akuseadmed.
 
  • PRO akutoodete seeria on juba nõudlikumale kasutajale, kas profikasutajale ehitussektoris, spetsialistile maastiku- ja kommunaalhoolduses või nõudlikule kasutajale koduses majapidamises. PRO akutoodete seeriat iseloomustab innovatiivne ja tark liitiumioonakude tehnoloogia, mis tagab akude pika tööaja ja lühikese laadimisaja koos aku pika elueaga. STIHL PRO akutoodete valikus on seadmeid alates mootorsaagidest kuni ketaslõikuriteni. Ülevaate PRO seeria toodetest leiate meie lehelt STIHL PRO akuseadmed.
 
-----------------------------------------------------------------------------------------
 
Fiskars QuikFit™ seeria aiatooted on aednike unistus. Need on vahetatavate peade ja käepidemetega ning võimaldavad teha rohkem aiatöid väiksema hulga tööriistadega.
 
QuikFit tooteperre kuuluvad tööriistad (vihmaveerenni puhastid, viljelustööriistad, lumekühvlid, harjad jne) sobivad kõikvõimalike aiatööde tegemiseks. Universaalne adapter võimaldab kasutada ka muude tööriistasüsteemide otsakuid. Ühendage lihtsalt klõpsuga õige tööriist. 
Tegelikult on need nii geniaalsed, et on pälvinud oma ainulaadse automaatse kahekordse lukustussüsteemi eest prestiižika Red Dot* auhinna. Just see süsteem muudabki ühenduse nii lihtsaks ja nii meeldivalt kasutatavaks.
 
Kui soovite kasutada aiatööde tegemisel vähem tööriistu, siis vahetatavate otsakutega tööriistasüsteem on täiuslik valik!
 
 
* Reddot - nimekas disainiauhind Saksamaal, mida antakse välja igal aastal. 
"Red dot award: product design" tunnustatud tähtsuse garanteerib selle žürii. See žürii on üks parimaid valimiskogusid rahvusvahelises disainis ning koosneb rahvusvahelises disainimaailmas tuntud isiksustest. Auhinna saamine sellelt žüriilt tähendab kuulumist parimate hulka.Tagasi