Content

Kõrvalmenüü

Uudised

 
 
Tasus oodata, niidutehnika hinnad kukkusid!
 
KUNI JUUNI LÕPUNI VIKING AIATEHNIKA HINNAD MADALAMAL KUI MURU! 
 
Kvaliteetsed muruniidukid koduseks kasutamiseks ja professionaalile
 
Innovaatlised ja nutikad robotniidukid
 
Vastupidavad murutraktorid täiuslikuks niidutulemuseks
 
Hea tootlikkuse, vastupidavuse ja mugavusega mullafreesid
 
Lihtsad ja töökindlad oksapurustajad
 
Vaata sooduspakkumisi siit.
 
 •  
 •  
  STIHL AKUDE VÕIM
   
  Nautige aiatööde uutmoodi muretust. Muru niidetud. Hekk pügatud. Lehed koristatud. Puud saetud. Muruääred hooldatud. Ja Te olete muretum, kui eales varem. Võimekas ja sõltumatu. See on STIHL akude võim.
   
  STIHL on väga palju panustanud just uutesse akutehnoloogiatesse ja tänaseks on valminud kaks tooteseeriat – COMPACT ja PRO. Akuseeriate tooted on vaiksed, tõhusad, mugavad, kerged, võimsad, lihtsad ja mis kõige tähtsam - keskkonna- ja kasutajasõbralikud. Üks aku kõige jaoks - tänu innovatiivsele ehitusele ühilduvad akud ja laadimisseadmed kõigi sama seeria elektriliste akutööriistadega.
   
  • COMPACT akutoodete seeria sobib ideaalselt kodukasutajale oma aias enamiku hooldustööde tegemiseks. Valikus on viis STIHL ja üks VIKING seadet ning kolm erineva võimsusega liitiumioonakut. Eriti mugava lahendusena on need saadaval ka tervikliku komplektina ehk masinaga on aku ja laadija juba kaasas. Ülevaate COMPACT seeria toodetest leiate meie lehelt STIHL COMPACT akuseadmed.
   
  • PRO akutoodete seeria on juba nõudlikumale kasutajale, kas profikasutajale ehitussektoris, spetsialistile maastiku- ja kommunaalhoolduses või nõudlikule kasutajale koduses majapidamises. PRO akutoodete seeriat iseloomustab innovatiivne ja tark liitiumioonakude tehnoloogia, mis tagab akude pika tööaja ja lühikese laadimisaja koos aku pika elueaga. STIHL PRO akutoodete valikus on seadmeid alates mootorsaagidest kuni ketaslõikuriteni. Ülevaate PRO seeria toodetest leiate meie lehelt STIHL PRO akuseadmed.
   
  -----------------------------------------------------------------------------------------
   
  Fiskars QuikFit™ seeria aiatooted on aednike unistus. Need on vahetatavate peade ja käepidemetega ning võimaldavad teha rohkem aiatöid väiksema hulga tööriistadega.
   
  QuikFit tooteperre kuuluvad tööriistad (vihmaveerenni puhastid, viljelustööriistad, lumekühvlid, harjad jne) sobivad kõikvõimalike aiatööde tegemiseks. Universaalne adapter võimaldab kasutada ka muude tööriistasüsteemide otsakuid. Ühendage lihtsalt klõpsuga õige tööriist. 
  Tegelikult on need nii geniaalsed, et on pälvinud oma ainulaadse automaatse kahekordse lukustussüsteemi eest prestiižika Red Dot* auhinna. Just see süsteem muudabki ühenduse nii lihtsaks ja nii meeldivalt kasutatavaks.
   
  Kui soovite kasutada aiatööde tegemisel vähem tööriistu, siis vahetatavate otsakutega tööriistasüsteem on täiuslik valik!
   
   
  * Reddot - nimekas disainiauhind Saksamaal, mida antakse välja igal aastal. 
  "Red dot award: product design" tunnustatud tähtsuse garanteerib selle žürii. See žürii on üks parimaid valimiskogusid rahvusvahelises disainis ning koosneb rahvusvahelises disainimaailmas tuntud isiksustest. Auhinna saamine sellelt žüriilt tähendab kuulumist parimate hulka.  Tagasi